Oferta


STREFA WODNA

Serdecznie zapraszamy Państwa do wodnego świata naszego centrum Spa & Wellness. Unikalny w swym rodzaju kształt basenu z mnóstwem atrakcji , wśród nich między innymi : wodospad, gejzer powietrzny, hydromasaż pleców, karku oraz części lędźwiowej, zapewni chwile relaksu i odprężenia po ciężkim dniu nawet najbardziej wymagającym gość. Basen dodatkowo wyposażony jest w przeciw prąd. Na najmłodszych czeka brodzik o głębokości max. 30 cm. Ponadto przygotowaliśmy również jacuzzi.

ZABIEGI NA TWARZ

... zanurz się w świecie morskiej kosmetyki. Zabiegi na twarz marki Phytomer nie tylko spełniają potrzeby skóry, ale także relaksują dzięki morskim nutom zapachowym, komfortowym konsystencjom i przyjemnym ruchom masażu. Każdy zabieg na życzenie klienta może być poprzedzony relaksacją pleców, składającą się z masażu i musującej maski, która stanowi doskonałe rozpoczęcie zabiegu na twarz i znakomicie odpręża.

ZABIEGI NA CIAŁO

W zabiegach Phytomera zostały wykorzystane cenne właściwości wody morskiej, alg i roślin nadmorskich, które w połączeniu ze szczególnymi technikami masażu w przyjemny i skuteczny sposób niwelują problemy dotykające ciała. Każdy zabieg może zastać wzbogacony relaksacją stóp, składającą się z masażu i musującej maski. Wszystkie zabiegi rozpoczynają się odprężającym etapem relaksacji, który rozluźnia spięte mięśnie, usuwa objawy zmęczenia i przenosi umysł daleko od codziennych trosk…

MASAŻE

Masaż jest jedną z najstarszych dziedzin wiedzy lekarskiej. Wywodzi się z Indii i Chin, gdzie wchodził w zakres rytuału religijnego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo masaże: klasyczne, relaksujące, modelujące, oczyszczające oraz detoksykujące.

ZABIEGI DODATKOWE

W szerokim wachlarzu usług naszego centrum Spa &Wellness, serdecznie zapraszamy do skorzystania z podstawowych zabiegów kosmetycznych. Proponujemy Państwu kosmetykę podstawową dłoni i stóp oraz makijaż codzienny i okazjonalny.


AKTYWNY WYPOCZYNEK

Dla wszystkich którzy, oprócz chwil relaksu i odprężenia, ważna jest stara filozofia życiowa ,, W zdrowym ciele, zdrowy duch”, przygotowaliśmy aktywne formy spędzania wolnego czasu:

  • Nordic walking
  • Pokazy i naukę tańca towarzyskiego
  • Wypożyczalnie rowerów
  • Aqua aerobik
  • Fitness